fbpx

Winnica Dębowe Szepty

Winnica Dębowe Szepty

ADRES
Ziemomyśl B 7, 73-115 Dolice
TELEFON
+48 798 128 593
E-MAIL
kontakt@winnicadeboweszepty.pl
AREAŁ
3,3 ha
ROK ZAŁOŻENIA
2021
ODMIANY WINOROŚLI
Cabernet Cortis, Chardonnay, Hibernal, Johaniter, Muscaris, Pinot Noir, Regent, Riesling, Seyval Blanc, Solaris, Souvignier Gris
DOSTĘPNE USŁUGI
zwiedzanie, degustacje, zakupy
OPIS

Winnica Dębowe Szepty zlokalizowana jest w małej wsi Ziemomyśl B w powiecie stargardzkim, w gminie Dolice, 24 km od Stargardu.

To młoda winnica, znajdująca się na obszarze gospodarstwa rolnego, która obecnie prowadzi monitoring uprawy wielu odmian winorośli, by w przyszłości skupić się tylko na tych, które na tym terenie sprawdzą się najlepiej.

GALERIA

Teren winnicy graniczy z lasem i jeziorami, z których najważniejszym jest jezioro Gardzko, należące do jezior tzw. I klasy czystości. Dzięki zwartemu rozłogowi gospodarstwa oraz pięknej lokalizacji w terenie obfitującym w liczne pagórki i malownicze nieużytki, winnica ma duży potencjał rozwoju.

Winnica jest przedsięwzięciem rodzinnym, nad którym pieczę sprawują rodzice Wojciech z Izabelą oraz córki Ola i Madzia. Właściciele winnicy swoją wiedzą na temat uprawy winorośli i wina czerpią z książek oraz fachowego doradztwa innych winiarzy. Z pewnością nie bez znaczenia jest ich wieloletnie doświadczenie wynikające z prowadzenia biznesu rolniczego.

Jak nas znaleźć

ADRES
Ziemomyśl B 7, 73-115 Dolice
Scroll to top